KONST / Litografier / Färglitografi 13966307
nr 1396 6307
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 26x39cm, yttermått inklusive ram: 41x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:16:43
5/5 22:03:07
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube